poniedziałek, 23 lutego 2015

Tytułem wstępu

Najgorsze są początki i pierwsze razy. Pierwsze dni uprawiania joggingu, pierwsze dni odchudzania, pierwsze wpisy na blogu. Potem jest już z górki. Nabieramy wprawy. 

W naszym pierwszym wpisie kilkoma prostymi zdaniami postaramy się was na tyle zainteresować, zaintrygować, że zechcecie odwiedzić nas ponownie. Każdym kolejnym wpisem będziemy próbować utwierdzić was w przekonaniu, że dobrze zrobiliście zaglądając na tego bloga ponownie. Mam nadzieję, że nam się to uda. 

Po pierwsze o czym będzie ten blog? Blog będzie o naszej codziennej pracy, która jest też naszą pasją - o stolarstwie. Będziemy tu pisać nie tylko o tym czym się aktualnie zajmujemy, o naszej pracy. Głównie będziemy pisać o tym co nas inspiruje, co nam się podoba, a dokładnie rzecz ujmując będziemy udowadniać, że drewno to najpiękniejszy materiał wykorzystywany w wykończeniu i aranżacji wnętrz. Naszym celem jest nie tylko pokazywanie tego co robimy. Nie, nie chcemy się przesadnie chwalić, gdyż od tego jest nasza strona internetowa. Ten blog ma być miejscem, w którym będziemy pokazywać przykłady interesujących aranżacji wnętrz w drewnie, nietuzinkowe meble i elementy wyposażenia wnętrz. 

Czasami znajdzie się też coś z innej beczki - warta polecenia książka, film czy muzyk. W końcu nie samym stolarstwem człowiek żyje. 

Ale zaraz, zaraz. Możecie sobie zadać pytanie: Jacy my? Otóż Wood & Carpenter to rodzinny zakład stolarski, w którym doświadczenie spotyka się z młodością. Oczywiście Wood & Carpenter to nie tylko stolarze, ale też młodsza część rodziny, która zajmuje się w firmie marketingiem. Spoiwem łączącym dwa pokolenia jest szacunek do drewna i rękodzieła oraz przeświadczenie, że nie ma piękniejszego materiału do aranżacji wnętrz. 


Zachęcamy do odwiedzania tego bloga oraz strony internetowej Wood & Carpenter.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz